Podczas XVII Krajowego Zjazdu Lekarzy dr n. med. Artur de Rosier – Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej Wielkopolskiej Izby Lekarskiej VIII kadencji – odebrał odznaczenie „Meritus Pro Medicis”.
Odznaczenie samorządu lekarskiego przyznawane jest osobom szczególnie zasłużonym dla działalności samorządowej lekarzy i lekarzy dentystów oraz dla środowiska lekarskiego. Kapituła Odznaczenia przyznaje je w drodze tajnego głosowania.
Gratulujemy dr. n. med. Arturowi de Rosierowi wyróżnienia i dziękujemy za lata zaangażowania na rzecz wielkopolskiego środowiska lekarskiego. Serdeczne gratulacje składamy również wszystkim pozostałym odznaczonym!

