Wybory X kadencja – ponowne wybory w rejonie K10.LD03 i K10.LLES20

Okręgowa Komisja Wyborcza Wielkopolskiej Izby Lekarskiej, na wniosek członków rejonów K10.LD03 (Lekarze dentyści delegatury leszczyńskiej) i K10.LLES20 (Lekarze powiatu rawickiego) rozpoczęła procedurę ponownych wyborów w tych rejonach.

 

Zgodnie z Regulaminem wyborów do organów i w organach izb lekarskich oraz tryb odwołania członków tych organów z dnia 17 maja 2024 r., druga tura jest turą na wniosek po uzyskaniu poparcia co najmniej 20% członków rejonu i będzie pozwalać na głosowanie we wszystkich wcześniej dostępnych trybach – osobiście, elektronicznie oraz korespondencyjnie.

 

Zachęcamy do zgłaszania kandydatów na delegatów, przez najbliższy miesiąc (do 2 marca 2026) poprzez system elektroniczny albo poprzez wniosek papierowy dostępny na stronie www.wil.org.pl/wybory oraz do późniejszego głosowania.

 

UWAGA: w korespondencji z Okręgową Komisją Wyborczą liczy się data jej doręczenia.

Wszelkie informacje na temat wyborów oraz głosowania dostępne są pod adresem www.wil.org.pl/wybory. 

 

lek. Stefan Sobczyński 

Przewodniczący OKW WIL