Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi
śp. lek. Mariana Furmaniuka,
specjalisty reumatologii,
lekarza oddanego pacjentom.
Straciliśmy Człowieka niezwykle życzliwego, sympatycznego, zaangażowanego i oddanego swojej misji.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu.
W imieniu Komisji Seniorów
Okręgowej Rady Lekarskiej
Wielkopolskiej Izby Lekarskiej
dr n. med. Maria Łabędzka-Gardy
Koordynator ds. Polityki Senioralnej
Okręgowej Rady Lekarskiej
Wielkopolskiej Izby Lekarskiej
