Kondolencje – lek. Marian Furmaniuk

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

naszego Kolegi

 

 

śp. lek. Mariana Furmaniuka,
specjalisty reumatologii,

lekarza oddanego pacjentom.

 

 

Straciliśmy Człowieka niezwykle życzliwego, sympatycznego, zaangażowanego i oddanego swojej misji.

 

 

Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia i szczerego żalu.

 

 

W imieniu Komisji Seniorów
Okręgowej Rady Lekarskiej
Wielkopolskiej Izby Lekarskiej

 

 

dr n. med. Maria Łabędzka-Gardy

 

 

Koordynator ds. Polityki Senioralnej
Okręgowej Rady Lekarskiej
Wielkopolskiej Izby Lekarskiej