Odeszła lek. Irena Stańczak

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

 

lek. Ireny Stańczak

lekarza psychiatry, przez wiele lat związanej ze szpitalem w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Była oddanym lekarzem i cenionym specjalistą. Od 1978 roku pełniła funkcję kierownika
Ośrodka Konsultacyjno-Diagnostycznego przy Sądzie Wojewódzkim w Kaliszu z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim,
współpracując także z Oddziałem Psychiatrycznym ostrowskiego szpitala. Na emeryturę przeszła w 1995 r.
Zapamiętamy Panią doktor jako osobę zaangażowaną, życzliwą i pełną oddania swojej pracy.

 

Wyrazy szczerego współczucia
córkom lekarkom
Beacie Malik i Irenie Marii Stańczak
w imieniu lekarzy i lekarzy dentystów

 

Składa
Przewodniczący Delegatury
lek. dent. Wiesław Wawrzyniak