W dniu 13 listopada 2017 r. o godz. 17.00 tradycyjnie już w Iglicy Międzynarodowych Targów Poznańskim odbyła się uroczystość wręczenia Praw Wykonywania Zawodu Lekarzy i Lekarzy Dentystów. Galę prowadził Prezes WIL dr n. med. Krzysztof Kordel, który rozpoczynając przywitał zebranych gości spośród przedstawicieli Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, przedstawicieli organów Wielkopolskiej Izby Lekarskiej i wielu innych.

 

Następnie Przewodniczący Komisji ds. Młodych Lekarzy – dr n. med. Bartosz Urbański przybliżył działalność Wielkopolskiej Izby Lekarskiej przedstawiając zwięzłą prezentację. Po jego wystąpieniu odbył się krótki koncert Zespołu Kameralnego „Operacja Muzyka” pod dyrekcją Dobrochny Martenki. Ostatnim punktem przed właściwym momentem uroczystości była zapowiedź premiery e- booka przygotowanego przez Wielkopolską Izbę Lekarską pt. „Komunikacja z wymagającym pacjentem”. Będzie to miało miejsce w najbliższy czwartek o godz. 12.00 za pomocą platformy internetowej WIL

 

Około godziny 18.00 rozpoczęło się wręczanie dokumentów, które trwało niemal godzinę. Prawie 200 osób odebrało swoją przepustkę do kariery zawodowej. Na zakończenie uczestnicy uczcili ten moment lampką wina i pamiątkowymi zdjęciami.

 

  • data: 14-11-2017

Podziel się tą wiadomością